GÜNÜN SONUNDA - OMM

Herkesi Kendine Hayran Bırakan Müze

Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates’ın (KKAA) imzasını taşıyan ve etkileyici tasarımı ile ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken OMM 1. yaşını doldurmadan, müze ve kültürel miras alanlarında dünya çapında önemli girişimleri öne çıkarmak ve onurlandırmak amacıyla İngiltere’de düzenlenen “18th Museums + Heritage Awards” (Müze ve Kültürel Miras Ödülleri) kapsamında, Yılın Uluslararası Projesi ödülü için gösterilen 5 adaydan biri oldu.

Türkiye’nin kültür mirasına ve sanat dünyasına özgün eser, uygulama, yorum veya bilimsel araştırmalarıyla katkı sunanlara minnet ve teşekkür ifadesi olarak, 1979 yılından günümüze her yıl verilmekte olan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü'ne 2019 yılında OMM - Odunpazarı Modern Müze layık görüldü.

OMM Yeni Sanat Sezonunu “Günün Sonunda” Sergisi ile Karşılıyor

2 Ekim 2020- 25 Nisan 2021 OMM, 2020-2021 sezonunu "Günün Sonunda" isimli yeni sergisiyle karşılamaya hazırlanıyor. Aralarında Ali Kazma, Aylin Zaptçıoğlu, Azade Köker, Burcu Yağcıoğlu, Elmas Deniz, Fırat Engin, Hale Tenger, Kerem Ozan Bayraktar, Lara Ögel, Murat Akagündüz, Mustafa Hulusi, Osman Dinç, Sergen Şehitoğlu, Serkan Demir, Stephan Kaluza Yaşam Şaşmazer gibi sanatçıların eserlerine yer veren sergi 2 Ekim 2020'den itibarıyla sanatseverlerle buluşuyor.

➢ SERGİ / Son Paylaşımlar

➢ KATEGORİLER

TOP