U-Box Toys

Ubox Toys: Pratik, çok amaçlı ve tek formdan oluşan yapısı ile yaratıcılığınıza yepyeni değerler katıyor. Çocukların keyif alarak, yaratıcı düşünmelerini sağlar. Hiperaktivite ve Disleksi süreçlerinde olumlu etki yaratır, motor becerisi gibi özelliklerin gelişimine katkıda bulunur.

Montessori Eğitimi: Çocukların kendi yönettikleri etkinlikleri, yaşayarak öğrenmeyi ve işbirliğine dayalı oyunu temel alan bir eğitim sistemidir.

Reggio Emilia: Yaklaşımı; kendiliğinden doğan (emergent) ve zamanla gelişen, değişen, kültürel özellikler gösteren, merak tabanlı proje çalışmalarını savunur.

Çocukların beyin nöronlarının dallanmasını sağlayarak zeka gelişimine katkı sağlar. Merak uyandırıp çocukların sınırsız olduklarını keşfetmelerini sağlar ve yaratıcılıklarını geliştirirken özgüvenlerini artırır. Çözüm üretmeye iterek, çocuklara “her zaman bir yol olduğu” inancını aşılar. Hiperaktivite ve disleksi gibi durumlara alternatif çözüm olur.

Kaybedeni olmayan bir oyun olduğundan, çocukları üretmeye iterken ayni zamanda onlara özgüven ve özdeğer aşılar. Çocukların motor ve el becerilerini geliştirirken, konsantrasyonlarını artırır. Çocukların kendi yönettikleri etkinlikleri, yaşayarak öğrenmeyi ve işbirliğine dayalı oyunu temel alan dünyaca ünlü Montessori Eğitim sistemini destekler. Reggio Emilia yaklaşımı ile merak tabanlı proje çalışmalarını destekler.

Tamamen doğal ve ahşap parçalardan üretildiği için çocuklar için hijyenik ve güvenlidir (yaralanma riski yoktur).

Detaylı Bilgi: www.ubox.com.tr

➢ TASARIM / Son Paylaşımlar

➢ KATEGORİLER

TOP